CENNIKCeny zawierają 8% VATWYŻYWIENIE:POSIŁEKpełny½ porcjiobiad16,00zł10,00 złśniadanie lub kolacja   9,00 zł  7,00 zł
  
UWAGA !!!
Połówki wyżywienia mogą być wykupione tylko
dzieciom do lat 12.
WYNAJEM DOMKÓW KEMPINGOWYCHRODZAJ DOMKU                   OPŁATYJednopokojowy z umywalką, aneksem kuchennym (3- 4 osobowy, natryski i toalety są w innym budynku)    25,00 zł
    za osobę
Dwupokojowy z umywalką, aneksem kuchennym (4-5 osobowy , natryski i toalety są w innym budynku)    25,00 zł
    za osobę
Pokój z łazienką, aneksem kuchennym telewizorem  (2 -osobowy)        Dwupokojowy z łazienką, aneksem kuchennym, telewizor (3 - 4 osob.)    45,00 zł. za osobę (dopłata za 3 osobę 20,00 zł/doba)   45,00 zł za osobę , (dopłata za 5 osobę 20,00 zł/doba)Opłaty za domek podwyższa się o:    •           30 % przy wynajmie na 1 dobę,•           20 % przy wynajmie na 2 doby•           10 % przy wynajmie na 3 doby.UWAGA !!! pobierana jest również opłata /wg wskazań liczników/ za zużyty prąd oraz wodę i ścieki.3. ZA POBYT NA POLU NAMIOTOWYM LUB W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ OPŁATA:- 18,00 zł od osoby za każdą rozpoczętą dobę- 10.00 zł za każdą rozpoczętą dobę /ryczałt/ korzystania z energii elektrycznej.4. Za pobyt psa na ośrodku opłata wynosi 15,00 zł za dobę.5. Grupy zorganizowane (np. obozy, kolonie, zielone szkoły) płacą:    - od 55,00 zł. dziennie (cena obejmuje nocleg, śniadanie, obiad i kolacje)     - na każde 15 osób jeden opiekun ma pobyt gratis.6. Doba pobytowa rozpoczyna się od godz. 16-tej w dniu przyjazdu i trwa  do godz. 12-tej w

 

 

Ceny w zależności od terminu, długości pobytu i standardu pokoju od osoby za dobę.

 

 

 

REGULAMIN pobytu gości w pokojach gościnnych JAGA

 

1. Pokój gościnny wynajmowany jest do użytku gości na doby po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu.
2. Na potrzeby wynajmu doba w pokojach rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 10.00. W apartamentach doba rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 11.00 
3. Gość może korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli pokój jest wolny.
4. Trzymanie zwierząt w kwaterze bez wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem jest niedopuszczalne
5. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie przedpłaty zadatku przez gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę gość wpłaca w dniu przyjazdu podczas meldowania.
6. Życzenie przedłużenia pobytu gość powinien złożyć najpóźniej na dzień przed upływem terminu najmu. Pod warunkiem ze pokój nie został wynajęty innemu gościowi. UWAGA! Przerwanie pobytu przez Gościa, nie jest podstawą do zwrotu wpłaconej należności.
7. Gość powinien używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.
8. W godzinach 22.00 do 7.00 w pokojach należy zachować ciszę.
9. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających gościa jest zabronione, chyba że gość uzgodni tę kwestię z gospodarzem. Również ewentualne wizyty należy wcześniej uzgodnić.
10. W pomieszczeniach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
11. Grillowanie tylko i wyłącznie w wyznaczonym miejscu, po korzystaniu z grilla należy pozostawić po sobie    porządek.
12. Korzystanie przez dzieci z wyposażenia obiektu może być wyłącznie
pod nadzorem ich opiekunów.
13. Gospodarz obiektu nie odpowiada za rzeczy wniesione do pokoju, lub pozostawione w innym miejscu.
14. Gospodarz wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie lub utratę pojazdu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony (monitorowany).
15. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia w budynku oraz jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Wszelkie usterki w pokojach prosimy niezwłocznie zgłaszać . 
16. Gość korzystając z aneksu kuchennego zachowuje czystość .Naczynia,garnki należy po użyciu umyć,wytrzeć i schować do szafek. Uwaga! - na terenie obiektu obowiązuje zakaz smażenia ryb.
17. Gość zobowiązany jest do nie pozostawiania prywatnych rzeczy w miejscach ogólnie dostępnych.
18. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, bez uzgodnienia z Gospodarzem można używać jedynie tych odbiorników prądu, które znajdują się na wyposażeniu pokoju.
19. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju,  który powinien zwrócić w chwili zakończenia  pobytu. Zagubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za dorobienie klucza (50 pln) 
20. Gość korzystający z usług akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych oraz w sytuacjach wyjątkowych stosować się do próśb właściciela.
21. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości zawartych w regulaminie zasad.
22. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatera prywatna).
23. Właściciel pokoi gościnnych ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych.
24. Obiekt nie odpowiada za niezależne od niego awarie i ich skutki